BP-hvye4efWEH-9F
výrobci
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 5
týden: 509
celkem: 79228

ZeroPilot mapník

0% (0 hodnocení)
On stock
2 800 Kč
cena:2 800 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Recenze

Mapník ZeroPilot je určen pro řídítka s nekruhovými profily, zejména pro karbonová komba - řídítka s integrovaným představcem. ZeroPilot mapník se skládá z duralové základny, plastového redukčního setu a plastové desky. Aktuálně nabízíme ZeroPilot mapník pro 2 typy Syncross integrovaných řídítek - model 2020 a model 2022 - prosím specifikujte v poli "poznámka" v sumarizaci objednávky typ řídítek/model kola včetně roku výroby. Na připevnění/demontáž mapníku nepotřebujete žádné nářadí, výška mapy nad osou řídítek je 125 mm. Standardní barva základny je černá, jiné barvy možné (delší dodací lhůta). Deska - 1 ks - kterákoliv z AutoPilot nabídky (s výjimkou ECB - ty jsou k dispozici za vyšší cenu) - prosím specifikujte v poli "poznámka".

Prosím o zadání těchto informací do pole "poznámka" (poslední krok před "odklepnutím objednávky):

1) typ řídítek/model kola včetně roku výroby

2) požadovaná barva základny (černá je standard, jinak delší dodací lhůta)

3) typ požadované desky (kterákoliv z nabídky AutoPilot s výjimkou ECB)

Pokud máte jiná karbonová komba než výše uvedená, pořiďte si "Adaptér pro PilotOne AB mapník" - v této skupině produktů.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).